КонтактыСотрудничествоСтатьиНовостиВозврат товараОплата и доставка
UA | RU
rma.in.ua
068 398 69 86 095 011 24 60 093 560 24 58
Поиск
КорзинаВаша корзина
Корзина пуста
АКЦИЯ
Сейфы
Металлическая
мебель
Детские
товары
Фильтры
Видеонаблюдение
Хозтовары
Товары для дома

Видеонаблюдение

Відеоспостереження - це один з найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності. Адже що, як не відеозапис всього, що відбувається, в разі необхідності буде найкращим доказом в спірній ситуації.

Камери спостереження встановлюють на території заміських будинків, в офісах, в торгових центрах і навіть у квартирах. Однак в залежності від конкретного завдання, слід вибрати найбільш підходящі пристрої, які будуть відповідати вашим вимогам до них і тих умов, в яких доведеться вести спостереження.

Розрізняють аналогове і цифрове обладнання для відеоспостереження. Перший з видів більш широко поширений, оскільки такі системи мають доступну вартість. Ціна IP камери вище, проте вона має ряд переваг:

 • Простий монтаж і налагодження.
 • Висока якість запису.
 • Можливість віддаленого мережевого доступу до системи.

Крім того, розрізняють камери зовнішнього і внутрішнього використання. Вони мають різну ступінь захищеності від впливу природних факторів, таких, як дощ, сніг та інше. До того ж, істотно відрізняється розмір пристрою, що іноді грає визначальну роль при виборі системи для прихованого спостереження.

За типом конструкції розрізняють корпусні і купольні камери. Корпусні частіше використовують для зовнішнього спостереження. Купольні камери часто можна побачити в банках або торгових центрах, також їх використовують в офісних приміщеннях і житлових будинках.

Незалежно від того, які камери ви виберете для себе, відеоспостереження істотно підвищить рівень захисту від зловмисників. ви знайдете все необхідне для забезпечення безпеки як житлових, так і промислових об'єктів.

АКЦИЯ!!!
Сейфы
Металлическая мебель
Детские товары
Фильтры для очистки воды
Видеонаблюдение
Камера видеонаблюденияNew
DVR-регистраторы
Видеодомофон
Хозтовары
Товары для дома
Сервис обратного звонка RedConnect